Terrassile

Püsilillede ja kõrreliste kollektsioonid terrassile, rõdule, aeda

NB! Selleks hooajaks on terrassikollektsioonide tellimine lõppenud. Olemasolevaid kollektsioone saab näha ja endale soetada kohapeal Kadaka Talu Taimeaias. 

Pakume terrassidele, rõdudele, aedadesse, aga ka pidulike suviste ürituste, näiteks pulmad, juubelid, vastuvõtud, kaunistamiseks valiku dekoratiivpotte erinevate püsilillede ja kõrreliste kollektsioonidega. Kollektsioonid on koostatud põhimõttel, et õisi on suvi läbi ning kõrrelised pakuvad silmailu ka sügisel ja talvel. Kõige parem on see, et vastupidiselt suvelilleamplitele saab järgmisel aastal lillede ja kõrreliste ilu uuesti nautida! 

Pakume valiku püsilillekollektsioone 25-40 cm läbimõõduga helehallides pottides. Vaata erinevaid püsilillekollektsioone allpool. Iga kollektsiooni juurde on lisatud fotod lilledest ja kõrrelistest, mis antud kollektsiooni kuuluvad. 

 Võtame vastu ka eritellimusi püsilillekollektsioonidele. Küsi pakkumist!

PÜSILILLEKOLLEKTSIOONID

Püsilillede ja kõrreliste kollektsioonides on kõrrelistest kasutatud hiina siidpöörist “Adagio” ja Purple Fall” ning vitshirssi “Rotstrahlbush”. Püsililledest on suurtesse pottidesse kokku sobitatud aed-kukekannuse, siberi iirise, jaapani ülase, kurereha ja kelluka erinevaid sorte.

Püsilillede ja kõrreliste kollektsioonid on saadaval 25 kuni 40 cm läbimõõduga helehallides pottides.  Kollektsioone on üksnes piiratud koguses.

Tellimuse esitamisel märkige kollektsiooni number.

Kollektsioon 1           Pott Ø 25 cm          Hind  20 eur

Kollektsioon 2      Pott  Ø 25 cm           Hind  22 eur  

Kollektsioon 3          Pott  Ø 30 cm            Hind  24 eur

Kollektsioon 4          Pott  Ø 35 cm            Hind 32 eur

Kollektsioon 5          Pott  Ø 40 cm              Hind 40 eur 

Kollektsioon 6         Pott  Ø 40 cm             Hind  40 eur

Kollektsioon 7         Pott  Ø 40 cm          Hind 40 eur